Detailní popis produktu
Max Mara sluneční brýle MM0093 52F 54 jsou skvělým módním doplňkem, kdy hnědá barva rámu a růžová barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Dámské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 889214501653 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Značka: | Max Mara |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Barva skel: | Růžová |
| Délka nožiček (mm): | 140 mm |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Styl brýlí: | Cat Eye |
| Šířka nosníku (mm): | 18 mm |
| Šířka skla (mm): | 54 mm |
| Efekt skel: | Půlený |
| Šířka rámu (mm): | 140 mm |
| Výška skla (mm): | 44 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 3 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




