Detailní popis produktu
Polaroid sluneční brýle PLD 2166/S 003M9 62 jsou skvělým módním doplňkem, kdy černá barva rámu a šedá barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Pánské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737113391 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Značka: | Polaroid |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva skel: | Šedá |
| Délka nožiček (mm): | 130 mm |
| Materiál rámu: | Kaučuk |
| Styl brýlí: | Obdélníkový |
| Šířka nosníku (mm): | 17 mm |
| Šířka skla (mm): | 62 mm |
| Efekt skel: | Polarizovaný |
| Šířka rámu (mm): | 140 mm |
| Výška skla (mm): | 37 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 3 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Polaroid, první značka, která použila polarizační filtr pro sluneční brýle, vždy nabízela nejvyšší kvalitu čoček v kombinaci s nejmodernějšími materiály a úpravami. Nyní, když víte, že zrakový komfort je zaručen, stačí si jen vybrat své další oblíbené odstíny.




