S NÁKUPEM HODINEK ZÍSKÁTE NAVÍC:
✓ Prodlouženou záruku 30 měsíců (5 let Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výměnu baterie zdarma do 6 měsíců (neplatí pro automatické hodinky)
✓ Vrácení nenošeného zboží do 30 dnů
✓ Zajištění záručního i pozáručního servisu
✓ Doprava nad 3000 Kč zdarma
✓ Další výhody a slevy v rámci Věrnostního programu
Detailní popis produktu
Sportovní Orient RA-AC0N03E10B M-Force Automatik 45mm na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem. černá barva řemínku a klasická spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| EAN: | 4942715027711 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Barva ciferníku: | Zelená |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál řemínku: | Textil |
| Pohon strojku: | Automatický |
| Vodotěsnost: | 200M |
| Ciferník: | Analogový |
| Sklíčko: | Safírové antireflexní |
| Styl hodinek: | Sportovní, Potápěčské |
| Spona: | Klasická spona |
| Značka: | Orient |
| Šířka pouzdra (mm): | 45 mm |
| Šířka řemínku (mm): | 20 mm |
| Funkce: | Datum |
| Povrchová úprava: | Matný, Leštěný |
| Kolekce: | M-Force Automatic 45mm |
| Luneta: | Otočná, obousměrná |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Tloušťka pouzdra (mm): | 13 mm |
| Osvětlení: | Luminiscenční ručičky || Luminiscenční indexy |
| Váha (g): | 130 g |
| Maximální obvod zápěstí (mm): | 250 mm |
| Kontaktní email distributora: | info@watchtrade.de |
| Země distributora: | GERMANY |
| Výrobce: | IWT INTERNATIONAL WATCH TRADE Company |
| Adresa distributora: | IWT INTERNATIONAL WATCH TRADE Company, GOETHESTRASSE 5, 80336 MUENCHEN, GERMANY |
| Webová stránka výrobce: | www.orient-watch.com |
| Distributor: | IWT INTERNATIONAL WATCH TRADE Company |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Orient měl od začátku jediné poslání: nabízet vysoce kvalitní, dosažitelné hodinky s trvalým stylem. Jejich dědictví je zakořeněno v řemeslném zpracování, spolehlivosti, přesnosti a kráse, které obstojí ve zkoušce času.





