Detailní popis produktu
Marciano by Guess sluneční brýle GM00012 59P 58 jsou skvělým módním doplňkem, kdy béžová barva rámu a olivová barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Dámské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 889214509383 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Značka: | Marciano by Guess |
| Barva rámu: | Béžová |
| Barva skel: | Olivová |
| Délka nožiček (mm): | 140 mm |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Styl brýlí: | Čtverhranný |
| Šířka nosníku (mm): | 16 mm |
| Šířka skla (mm): | 58 mm |
| Efekt skel: | Půlený |
| Šířka rámu (mm): | 140 mm |
| Výška skla (mm): | 46 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 2 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

V 90. letech zaplavila svět kontroverze, které se značka držela. Na počátku nové dekády však začala společnost prosazovat nový, více sexy vzhled, čímž začala lákat především mladé lidi. Do dnešní doby vznikají další a další nezapomenutelné limitované edice, které dělají ze společnosti rodinnou značku s celosvětovým úspěchem.
Známá značka Guess v roce 2004 rozšířila značku o řadu doplňků a dámské módy pod názvem Marciano. Marciano podle jména tří francouzských bratrů zakladatelů, kteří se přestěhovali do Kalifornie a roku 1981 společnost Guess založili.




