ETT Eco Tech Time ELS-11582-11L Radio-Controlled Solar Drive 35mm
Neohodnoceno
S NÁKUPEM HODINEK ZÍSKÁTE NAVÍC:
✓ Prodlouženou záruku 30 měsíců (5 let Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výměnu baterie zdarma do 6 měsíců (neplatí pro automatické hodinky)
✓ Vrácení nenošeného zboží do 30 dnů
✓ Zajištění záručního i pozáručního servisu
✓ Další výhody a slevy v rámci Věrnostního programu
Dostupnost: Skladem
Kód: ELS-11582-11L
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Společenské || Elegantní ETT Eco Tech Time ELS-11582-11L Radio-Controlled Solar Drive 35mm na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem. červená barva řemínku a klasická spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.
Kategorie: Dámské hodinky
EAN: 4260736032041
Pohlaví: Dámské
Barva ciferníku: Bílá
Barva řemínku: Červená
Materiál řemínku: Kůže
Pohon strojku: Solární
Vodotěsnost: 50M
Ciferník: Analogový
Sklíčko: Minerální, Tvrzené minerální
Styl hodinek: Společenské, Elegantní
Spona: Klasická spona
Značka: ETT Eco Tech Time
Šířka pouzdra (mm): 35 mm
Šířka řemínku (mm): 18 mm
Funkce: Sekundovka, Letní čas (DST), Ochrana proti přebíjení
Povrchová úprava: Leštěný
Kolekce: Radio-Controlled Solar Drive 35mm
Luneta: Pevná
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Tloušťka pouzdra (mm): 11 mm
Strojek: Signal DCF 77 (Mainflingen, DE), TD2230
Váha (g): 40 g
Maximální obvod zápěstí (mm): 210 mm