Detailní popis produktu
Dsquared2 sluneční brýle DQ0287 56B 53 jsou skvělým módním doplňkem, kdy hnědá barva rámu a šedá barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Dámské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 664689938858 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Značka: | Dsquared2 |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Barva skel: | Šedá |
| Délka nožiček (mm): | 135 mm |
| Materiál rámu: | Plast |
| Styl brýlí: | Oválný |
| Šířka nosníku (mm): | 18 mm |
| Šířka skla (mm): | 53 mm |
| Velikost (mm): | 53-18-135 |
| Efekt skel: | Půlený |
| Šířka rámu (mm): | 140 mm |
| Výška skla (mm): | 45 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

Brýle Dsquared2 vycházejí z charakteristického stylu stejnojmenné módní značky založené návrhářským duem Dean a Dan Caten. Značka vznikla v roce 1995 a je známá výrazným designem a kombinací luxusu s moderním street stylem.
Sluneční brýle a dioptrické obroučky Dsquared2 vynikají odvážnými tvary, výraznými logy a moderními detaily, které podtrhují osobitý styl nositele. Kolekce často kombinují luxusní materiály a módní trendy.
Brýle Dsquared2 jsou ideální pro zákazníky, kteří chtějí luxusní módní doplněk s výrazným charakterem.




