Detailní popis produktu
Carolina Herrera sluneční brýle SHN051M 08FE 54 jsou skvělým módním doplňkem, kdy zlatá barva rámu a modrá barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Dámské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 190605131329 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Značka: | Carolina Herrera |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Barva skel: | Modrá |
| Délka nožiček (mm): | 140 mm |
| Materiál rámu: | Plast, Kov |
| Styl brýlí: | Letecký |
| Šířka nosníku (mm): | 18 mm |
| Šířka skla (mm): | 58 mm |
| Efekt skel: | Žádný |
| Šířka rámu (mm): | 135 mm |
| Výška skla (mm): | 47 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 2 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

V roce 1965 začala Carolina Herrera svou kariéru jako publicistka pro Emilia Pucci. Začala pracovat v Pucciho butiku v Caracasu a v roce 1980 se přestěhovala do New Yorku, kde založila svou značku. Brýle Carolina Herrera vycházejí z ikonického módního odkazu této prestižní značky. Sluneční i dioptrické modely Carolina Herrera vynikají elegantními tvary, precizním zpracováním a luxusními detaily.
Sluneční brýle poskytují UV ochranu a módní vzhled, který doplní jak společenský outfit, tak moderní městskou eleganci. Obroučky pro dioptrické brýle jsou pohodlné, lehké a přitom velmi stylové – ideální pro ty, kdo chtějí prestiž značky v každodenním použití.




