S NÁKUPEM HODINEK ZÍSKÁTE NAVÍC:
✓ Prodlouženou záruku 30 měsíců (5 let Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výměnu baterie zdarma do 6 měsíců (neplatí pro automatické hodinky)
✓ Vrácení nenošeného zboží do 30 dnů
✓ Zajištění záručního i pozáručního servisu
✓ Doprava nad 3000 Kč zdarma
✓ Další výhody a slevy v rámci Věrnostního programu
Detailní popis produktu
Sportovní Alpina AL-525LGG4TV6 Seastrong Diver Automatik 46mm na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem. béžová || hnědá barva řemínku a klasická spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| EAN: | 7688200313873 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Barva ciferníku: | Šedá |
| Barva řemínku: | Hnědá, Béžová |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Pohon strojku: | Automatický |
| Vodotěsnost: | 300M |
| Ciferník: | Analogový |
| Sklíčko: | Safírové |
| Styl hodinek: | Sportovní |
| Značka: | Alpina |
| Šířka řemínku (mm): | 22 mm |
| Funkce: | Datum |
| Povrchová úprava: | Matný, Leštěný |
| Kolekce: | Seastrong Diver Automatik 46mm |
| Spona: | Klasická spona |
| Luneta: | Otočná, obousměrná |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel, Titan |
| Tloušťka pouzdra (mm): | 14 mm |
| Šířka pouzdra (mm): | 46 mm |
| Korunka: | Šroubovaná |
| Osvětlení: | Illum. hands, Illum. indexes |
| Strojek: | Swiss Made, Al-525 |
| Váha (g): | 120 g |
| Maximální obvod zápěstí (mm): | 220 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





