S NÁKUPEM HODINEK ZÍSKÁTE NAVÍC:
✓ Prodlouženou záruku 30 měsíců (5 let Citizen, 3 roky Bulova, 3 roky Wenger)
✓ Výměnu baterie zdarma do 6 měsíců (neplatí pro automatické hodinky)
✓ Vrácení nenošeného zboží do 30 dnů
✓ Zajištění záručního i pozáručního servisu
✓ Doprava nad 3000 Kč zdarma
✓ Další výhody a slevy v rámci Věrnostního programu
Detailní popis produktu
Sportovní Swiss Military by Chrono SM34080.03 Night Lights 44mm na Vás zapůsobí mimo jiné i svým nadčasovým vzhledem. černá barva řemínku a skládací spona jsou již pouhou tečkou za dokonalostí tohoto modelu.| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| EAN: | 7630019146050 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Barva ciferníku: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál řemínku: | Nerezová ocel |
| Pohon strojku: | Baterie (Quartz) |
| Vodotěsnost: | 200M |
| Ciferník: | Analogový |
| Sklíčko: | Safírové |
| Styl hodinek: | Sportovní |
| Značka: | Swiss Military by Chrono |
| Šířka řemínku (mm): | 22 mm |
| Funkce: | Datum |
| Určení - pohlaví: | Pánské |
| Značka: | Swiss Military by Chrono |
| Edice: | Night Lights 44mm |
| Materiál řemínku: | Ocel |
| Strojek: | Quartz - baterie |
| Barva ciferníku: | Černá |
| Barva řemínku: | Černý |
| Styl: | Sportovní, Sportovní, Sportovní |
| S kamínky: | Ne |
| Šířka pouzdra (mm): | 44 |
| Šířka řemínku (mm): | 22 |
| Hloubka (mm): | 11 |
| Vodotěsnost: | 200M+ potápění |
| Sklíčko: | Safírové |
| Funkce: | Second, Hour, Date, Ukazatel minut |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Hmotnost: | 140 g |
| Ciferník: | Analogový |
| Lesk: | Polished, Matted |
| Chytré hodinky - smartwatch a hybrid: | Ukazatel minut, Second, Hour, Date |
| Luminiscence: | Illumin. indexes |
| Typ zapínání: | Folding clasp |
| Luneta: | Turnable, counterclockwise |
| Zadní kryt: | Stainless steel bottom, screwed |
| Korunka: | Screwed |
| Maximální obvod zápěstí (mm): | 210 |
| Typ strojku: | 515, Ronda |
| Povrch: | Polished, Matted |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Více než 30 let se firma CHRONO AG zabývá výrobou hodinek švýcarské kvality.
Název společnosti a její značky Swiss Military by Chrono jsou velmi dobře známé po celém světě vynikajícím designem a kvalitou hodinek nesoucí označení “Swiss Made“, které označuje koncept švýcarské kvality založené na mnohaletých zkušenostech a zajišťuje technickou i estetickou úroveň hodinek. Hodinky Swiss Military by Chrono v sobě mají dávku typického švýcarského luxusu.
Švýcarské pánské a dámské hodinky – to je preciznost v každém detailu ovlivněná tradicí, často i inovací a zkušeností švýcarských mistrů hodinek.
Dámské hodinky jsou často vyráběny do páru k hodinkám pánským.





