Detailní popis produktu
Superdry sluneční brýle SDS Sprint 105 62 jsou skvělým módním doplňkem, kdy bílá barva rámu a modrá barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Unisex sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 5055022635292 |
| Pohlaví: | Unisex |
| Značka: | Superdry |
| Barva rámu: | Bílá |
| Barva skel: | Modrá |
| Délka nožiček (mm): | 121 mm |
| Styl brýlí: | Mono Lens |
| Šířka nosníku (mm): | 15 mm |
| Šířka skla (mm): | 62 mm |
| Velikost (mm): | 62-15-121 |
| Efekt skel: | Zrcadlový |
| Šířka rámu (mm): | 145 mm |
| Výška skla (mm): | 44 mm |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 3 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




