Detailní popis produktu
Skechers sluneční brýle SE6292 90X 63 jsou skvělým módním doplňkem, kdy modrá barva rámu a modrá barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Pánské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 889214479105 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Značka: | Skechers |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva skel: | Modrá |
| Délka nožiček (mm): | 130 mm |
| Materiál rámu: | Plast |
| Styl brýlí: | Obdélníkový |
| Šířka nosníku (mm): | 17 mm |
| Šířka skla (mm): | 63 mm |
| Efekt skel: | Zrcadlový |
| Šířka rámu (mm): | 140 mm |
| Výška skla (mm): | 42 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 3 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Sportovní, trendy nebo pohodové: Brýle od Skechers přicházejí v různých barvách, tvarech a stylech, aby vyhovovaly každému módnímu vkusu. Elegantní obruby a sluneční brýle nabízejí barevné odstíny, které každému dni dodávají trochu vzrušení.




