Detailní popis produktu
Harley-Davidson sluneční brýle HM00006 10C 58 jsou skvělým módním doplňkem, kdy stříbrná barva rámu a fialová barva skel dodává těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Pánské sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 889214568939 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Značka: | Harley-Davidson |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Barva skel: | Fialová |
| Délka nožiček (mm): | 145 mm |
| Materiál rámu: | Kov |
| Styl brýlí: | Letecký |
| Šířka nosníku (mm): | 16 mm |
| Šířka skla (mm): | 58 mm |
| Efekt skel: | Zrcadlový |
| Šířka rámu (mm): | 145 mm |
| Výška skla (mm): | 44 mm |
| Materiál skel: | Plast |
| Sluneční filtr: | Kategorie slunečního filtru 3 |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

V roce 1903 zapálili čtyři mladí muži z malé kůlny v Milwaukee ve Wisconsinu kulturní požár, který se rozrůstal a šířil napříč zeměmi a generacemi. Jejich inovace a představivost pro to, co bylo možné na dvou kolech, zažehly dopravní revoluci a životní styl, díky nimž se Harley-Davidson stal nejžádanější značkou motocyklů na světě. Harley-Davidson vyrábí také módní doplňky jako globální lifestylová značka.




