Detailní popis produktu
Carrera 1033/S-J5G-HA jsou skvělým módním doplňkem. zlatá barva rámu brýlí a hnědá barva skel dodají těmto slunečním brýlím nevšední vzhled.| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736298535 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Značka: | Carrera |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva skel: | Hnědá |
| Délka nožiček (mm): | 140 mm |
| Materiál rámu: | Kov |
| Šířka nosníku (mm): | 11 mm |
| Šířka skla (mm): | 63 mm |
| Velikost (mm): | 63-11-140 |
| Celková šířka (mm): | 150 mm |
| Ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Ikona stylu pro lidi, kteří se nebojí vyjádřit svou osobnost. Carrera je synonymem průkopnického designu a vynikající kvality. Značka je určená pro lidi, kteří žijí podle svých vlastních pravidel, neustále vzdorují a vyčnívají z davu.
Značka Carrera je synonymem pro sportovní eleganci a originální design, který stylově doplní každý outfit. Carrera brýle jsou navrženy pro ty, kteří hledají moderní vzhled, komfort a vysokou kvalitu.
Sluneční modely Carrera kombinují odolné materiály, UV ochranu a výrazné tvary inspirované motorsportem a aktivním životním stylem. Obroučky pro dioptrické skla nabízejí pohodlné nošení i přesné padnutí díky promyšleným konstrukcím.
Pokud chcete brýle, které sluší městu i volnému času, Carrera je značka, která spojí funkčnost se sportovním šarmem.




