Dunlop

Hodinky Dunlop jsou převážně sportovních designů, ostatně jak můžeme zhodnotit již při prvním náhledu do katalogu. Značka Dunlop je známá na celém světě hlavně z jiných oborů. Avšak kdo zná produkty této značky, je si vědom jejich kvalit. A právě kvalita je základ pro tyto hodinky, které mohou na první pohled vyznít tradičně, ale po čase nošení a užívání každý kladně zhodnotí jejich výdrž a kvalitu.

Pánské hodinky Dunlop jsou výbornou volbou pro každého sportovce, který potřebuje na ruce přesný čas a přesné stopky bez dalších nadstandartních funkcí. Všechny hodinky jsou i dobře vodotěsné, takže hodinky značky Dunlop jsou skutečně pro aktivní sport či fyzickou práci.

Dámské hodinky Dunlop mají svůj směr též veden sportem, čemuž je uzpůsoben design, vodotěsnost a funkce jako např. stopky s přesností na setiny vteřiny. Hodinky perfektně sednou na ruku, což je důležité např. pro plavce, kteří potřebují mít hodinky pevně posazené na zápěstí a aby tvarově na ruce nepřekážely, ale naopak díky své lehkosti a svému aerodynamického tvaru neměli ve vodě žádný odpor.

Žádné produkty značky Dunlop nebyly nalezeny...